חסרונות של סיאליס

החסרונות של סיאליס

סיאליס הינו פתרון לבעיות זקפה אצל גברים, בעיות אלו מוגדרות כאי יכולת להגיע לנוקשות איבר המין או לשמרה באופן המספיק לקיום יחסי מין. תופעה זו הינה חלק ממכלול בעיות אימפוטנציה מהם גברים רבים סובלים לעיתים קרובות, שכן כל גבר וכל זוג זקוקים לזקפה בעת קיום יחסי מין על מנת להנות מהאקט עצמו להגיע לסיפוק מיני.  סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור הזקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין. הסיאליס, שנקרא גם “הגלולה הצהובה” הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים.

עם זאת, כדי שהתרופה תהיה יעילה דרוש גם גירוי מיני.

אופן הצריכה

את טבלית הסיאליס יש ליטול טבליה אחת, לפחות 30 דקות לפני קיום מגע מיני. אין לעבור על המנה המומלצת. אין ליטול יותר מטבלייה אחת ליום שכן היא עלולה להזיק למשתמש בשל תופעות הלוואי שלה. כמו לכל תרופה, השימוש בסיאליס עלול לגרום לתופעות לוואי בחלק מהמשתמשים כמו: כאב ראש, כאב גב וכאבי שרירים, סומק בפנים, גודש באף, הפרעות בעיכול וסחרחורות, פריחות, כאב בטן, צרבת, טשטוש ראייה, כאב בעיניים, הגברת הזיעה, דופק מהיר, לחץ דם גבוה, לחץ דם נמוך, כאב בחזה, ירידה פתאומית בראייה או אבדן ראייה בעין אחת או שתי העיניים, ירידה פתאומית בשמיעה או אובדן השמיעה, עילפון, זקפה ממושכת ועוד.

תרופה כימית

מאחר ומדובר בתרופה כימית הדורשת ייעוץ ובדיקת רופא, את התרופה ניתן לקחת לפי המינון המומלץ ותחת מרשם רפואי בלבד. לאור העובדות והחסרונות שציינו לעיל, רבים הגברים המחפשים מענה ופתרון טבעי לטיפול בבעיות האין אונות הגוברים על החסרונות שבנטילת הסיאליס ומשיגים תוצאות אפקטיביות ויעילות. שוק התרופות והתכשירים כיום מציג לציבור הגברים מספר חלופות טובות ביותר בכל מה שקשור לטיפול בתופעת בעיות בתפקוד המיני עד לרמה של אין אונות מוחלטת. אחד המוצרים המהפכנים והטבעיים המוצעים כיום בשוק הוא לא אחר מאשר ה-יגואר און.

התחליף הטבעי!

יגואר און הנו מוצר טבעי לטיפול בבעיות זקפה או אין אונות אשר מפצה על החסרונות של סיאליס, מטפל באופן ישיר ופועל על איבר המין ישירות ללא תופעות לוואי שונות. מוצר זה העשוי כולו מרכיבים טבעיים וצמחי מרפא כמו: הג’ינסנג, הדקל הננסי, צמח המאקמה, אפי מדיום, סרפד ועוד, מסייע לכם להתגבר על בעיות האין אונות ולהשיג תוצאות משמעותיות בחיי המין. יגואר און, מגיע בשתי אריזות שונות לבחירה של 10 ו-30 טבליות לטיפול ממושך ויעיל. יגואר און 10 ו-30 טבליות, מיוצר בתנאי מעבדה קפדניים,  תוך הקפדה על תהליכי ייצור העומדים בכל התקנים, ומאושר לשיווק ושימוש על ידי משרד הבריאות בישראל. ניתן לרכשו באתר החברה ללא צורך במרשם רופא וללא הגבלות ותנאי שימוש.

סיאליס האלטרנטיבה
יגואר און 30 טבליות – האלטרנטיבה לסיאליס!

אם גם אתם רוצים להנות מתפקוד מיני מושלם ולהחזיר את השליטה על חיי המין שלכם? באפשרותכם לרכוש את המוצר המבטיח והמנצח לחיי מין מוצלחים ומהנים. באתר תיהנו ממחירי מבצע אטרקטיביים ומשלוחים דיסקרטיים לכל רחבי הארץ.

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואצ'אפ
שיתוף ב twitter
שתף בטוויטר
שיתוף ב email
שתף במייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.