לויטרה ללא מרשם

לויטרה היא אחת התרופות המומלצות לטיפול מוצלח בבעיית אין אונות . ידוע כי גברים רבים חווים מצב של אין אונות לפחות פעם בחיים במהלך יחסי מין. לאחרונה הפכה תופעת אין אונות לשכיחה גם בקרב גברים צעירים, על פי דיווח במחקר שנעשה בגברים בגילאי 35-40. למרות שלא אוהבים לדבר על התופעה, היא ניתנת לטיפול ואף להגעה לתוצאות מוצלחות ביותר.לויטרה היא תרופה המטפלת בהצלחה בבעיות של אין אונות, זקפה חלשה או שפיכה מוקדמת, לויטרה פופולארית ונצרכת על ידי גברים במגוון גילאים בכל העולם.טיפול באין אונות בעזרת לויטרה, אין אונות הוא נושא רגיש מאוד מבחינה חברתית שלא אוהבים לדבר עליו, אך חשוב לדעת שאין אונות יכול להופיע בעקבות גורמים נפשיים או גופניים כמו חוסר איזון הורמונלי, מחלות עצביות, מחלות כלי דם, שימוש בסמים, אלכוהול ועישון, עודף משקל, עייפות או פשוט גיל מבוגר.
לויטרה
תחליף לויטרה

ישנן מספר סיבות לאין אונות, חלקן זמניות וחולפות ,חלקן פיזיות וחלקן נפשיות. תופעת אין אונות מתבטאת בפועל, בקושי להגיע לזקפה, או בקושי להגיעה לזקפה קשיחה ויציבה, או שהזקפה אינה נשמרת לאורך זמן. שפיכה מוקדמת גם היא תופעה של אין אונות וניתנת לטיפול. כיום מומלץ וניתן בהחלט לרכוש לויטרה ללא מרשם ולטפל בתופעה. התרופה הפכה לפופולארית בקרב גברים בעולם כולו וגם גברים שאינם סובלים מאין אונות, נוהגים לרכוש לויטרה ללא מרשם, מאחר והתרופה עוזרת להגיע לזקפה חזקה ויציבה במהלך הגירוי המיני, וכן משמרת את הזקפה לאורך זמן ומאפשרת מספר משגלים במהלך יחסי המין.

איך פועלת תרופת לויטרה?

לאחר נטילת התרופה ורדנפיל (לויטרה) נגרמת הרפיית השרירים החלקים של עורקי הפין על ידי עיכוב האנזים פוספדיאס פוספודיאסטראז 5 (PDE5), בשל כך נוצרת זרימת דם בכמות גדולה לעורקים ולזקפה, בעת הגירוי המיני הדרוש על מנת לעורר זקפה. יתרונה הגדול של לויטרה הוא שהתרופה פועלת בעיקר באיזור אברי המין וביחס לתרופות דומות אינה משפיעה על כלי הדם בכל אברי הגוף .לויטרה משפיעה על היכולת לייצר זקפה בפרק זמן קצר של כ 16 דקות מנטילת התרופה והשפעתה נמשכת למשך כ- 12 שעות.  אפשר לצרוך לויטרה עם ארוחה מלאה, ואפשר לצרוך אותה גם בעת שתיית אלכוהול ללא ירידה ביעילות התרופה.

מינון נטילת לויטרה

נטילת לויטרה מומלצת כשעה לפני קיום יחסי מין, המינון המקסימלי הוא 20 מיליגרם וניתן לקחת רק כמוסה אחת במהלך 24 שעות

חסרונות לויטרה

חשוב לדעת כי בעת רכישת לויטרה ללא מרשם, ייתכנו מספר תופעות לוואי כגון : קשיי עיכול, סחרחורת, הפרעת ראייה זמנית, נזלת וכאבי ראש. מומלץ גם להימנע ממזון שומני לפני נטילת התרופה מאחר והוא פוגע בספיגה שלה.

במקרים של רגישות יתר לאחד ממרכיבי התרופה או במקרה של טיפול בניטרטים אסורה נטילת לויטרה. כמו כן יש לשים לב לתופעות לוואי כגון ירידה בלחץ הדם, אובדן שמיעה או ראיה במקרים נדירים, כאבי ראש והפרעות במערכת העיכול, במקרה של נטילת מינון יתר עלולים להופיע שלשולים, כאבי שרירים שינויים בראייה והסמקה.

יתרונות של לויטרה

בעת נטילת לויטרה מורגשת השפעתה במהירות רבה יותר לעומת תרופות דומות ויש לה פחות תופעות לוואי בהשוואה לתרופות דומות אחרות, כמו כן ללויטרה אחוזי הצלחה גבוהים בהשגת זקפה ממושכת לאורך זמן בקרב גברים בעלי לחץ דם גבוה, או כולסטרול גבוה, ובמקרים מסוימים של נטילת תרופות לחץ דם מסוימות ניתן ליטול איתם גם לויטרה. בנוסף גם חולי סוכרת יכולים ליהנות משיפור בזקפה ובתפקוד המיני לאחר נטילת לויטרה

ניתן לרכוש לויטרה ללא מרשם בשלושה מינונים, 5 מ”ג ועד 20 מ”ג. התרופה מייצרת השפעה ממוקדת בעיקר באזור הפין ,ואינה מסכנת איברים אחרים בגוף, לכן יש לה פחות תופעות לוואי בהשוואה לתרופות דומות. בנוסף, גם גברים בעלי לחץ דם וכולסטרול גבוה מדווחים על אחוזי הצלחה גבוהים בשימוש בתרופה.

הרחבתם של שני התאים הגדולים המקיפים את צינור הפין והגברת זרימת הדם לעורקי הפין, כך נוצרת זקפה חזקה וקשיחה לאורך זמן.  עוד סיבה לרכישת לויטרה ללא מרשם היא מהירות השפעתה. גבר יכול להגיע לזקפה תוך פרק זמן של 16 דקות בלבד מרגע נטילת התרופה.  סיבה נוספת היא אורך זמן השפעת התרופה שנמשך בדרך כלל כ 12 שעות לאחר נטילתה

תחליפי לויטרה

מצב של אין אונות במהלך קיום יחסי מין, שכיח היום גם בקרב גברים צעירים בגילאי 40 ואף פחות. ישנן מספר תרופות מקובלות בשוק הפותרות את הבעיה, אחת מהן היא לויטרה. לאחרונה אנו עדים ליותר ויותר שימוש בחמרים טבעיים בחיינו כמו גם העדפת תרופות טבעיות על ידי צרכנים רבים. עבור גברים המעדיפים להימנע מתרופות כימיות מיותרות, קיימים בשוק תחליפי לויטרה טבעיים המאושרים על ידי משרד הבריאות והבטוחים לשימוש. שיפור תפקוד מיני בעזרת תחליפי לויטרה, תחליפים אלו נמצאים על המדף בשוק הישראלי החל משנת 2003. וניתנים לרכישה ללא מרשם רופא. תחליפי לויטרה פופולאריים ביותר לא רק בקרב גברים הסובלים מאין אונות, אלא בקרב גברים בכלל. תחליפי לויטרה נרכשים בכל העולם, על ידי גברים במגוון גילאים, המעוניינים בשיפור איכות הזקפה שלהם, בשיפור הזקפה שלהם לאורך זמן, ובשיפור ביצועיהם  ותפקודם המיני והגברת ההנאה מיחסי המין. תרופה בטוחה לשימוש מאחר והשפעתם של תחליפי לויטרה על הגוף שונה מתרופות המצריכות מרשם רופא, ולכן הם בטוחים לשימוש גם לגברים הסובלים מבעיות רפואיות כמו לחץ דם. דרך הפעולה של הלויטרה היא בעיכוב האנזים PDE5 על ידי כך התרופה גורמת להרחבת כל הדם, להפרשת חנקן חד חמצני NO באיבר המין  ושיפור זרימת הדם לפין. כך נוצר מצב אידיאלי של זקפה יציבה וחזקה לאורך זמן ושיפור התפקוד המיני של הגבר. ניתן לבחור לקחת את התרופה בצורת כדור או סוכריית מנטה, גברים רבים מעדיפים למצוץ את הסוכרייה,פעולה שאינה מושכת כלל תשומת לב בעת נטילת התרופה. כמו כן מותר לקחת לויטרה בעת אכילה או שתייה או צריכת אלכוהול. זמן ההשפעה מתחיל תוך כעשרים דקות מנטילת התרופה. אורך זמן ההשפעה משתנה בין גבר לגבר אך בממוצע נמשך כ 12 שעות.

לויטרה תופעות לוואי

בהשוואה לתרופות אין אונות דומות, תופעות הלוואי של תחליפי לויטרה הן מינימאליות. עם זאת חשוב לקחת בחשבון. לגברים הסובלים מבעיות של לחץ דם, בעיות בכלי דם, או הפרעות בקצב הלב, מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש בתרופה מאחר והיא מרחיבה כלי דם בדומה לתרופות אין אונות דומות.