חסרונות של ויאגרה

החסרונות של ויאגרה

במשך שנים רבות, יותר ויותר גברים, נחשפו לתופעה של אימפוטנציה וסובלים מבעיה של חוסר אונות. הסיבות לבעיה קריטית זו הינן רבות ומגוונות. בהתאם לכך, מסתבר כי יותר ויותר גברים גם נוטלים כדורי ויאגרה, התרופה אשר ביכולתה לטפל בבעיית חוסר האונות. ויאגרה הינה תוצאה ישירה של ניסויים ומחקרים שגרמו לחברת פייזר ‘להמציא’ את התרופה אשר תחזק את האון הגברי. הלכה למעשה, שימוש של ויאגרה פותרת בעיה של חוסר זקפה, מחזירה את עוצמת האון הגברי, מעלה מחדש את החשק המיני בין בני הזוג, מאפשרת שפיכה איטית ועוד. במילים אחרות, ויאגרה הינה חלומם הגדול ביותר של גברים ( ונשים ) רבים .

החסרונות של ויאגרה כיום

עם זאת, ובאופן מפתיע, ויאגרה הינה תרופה בעלת גם כמה חסרונות. ראשית, התרופה ניתנת רק תחת מרשם רופא דבר החושף את המטופל בפני צד שלישי ואינו שומר על דיסקרטיות. בין החסרונות עצמם ניתן למצוא גם השפעה שלילית בעת נטילת התרופה אשר עלולה לגרום לתופעות לוואי: סחרחורות קלות, חולשה זמנית סומק של עור הפנים כאבי ראש או בטן ועוד. בנוסף ובשל מרכיבי החומרים שבתרופה, יש אנשים שהתרופה אינה מתאימה להם ועלולה לסכן את בריאותם.

החסרונות של ויאגרה במהלך השימוש

חסרונות נוספים של ויאגרה באות לידי ביטוי גם בהוראות השימוש. אין ליטול את התרופה עם אלכוהול, אין לקחת את הכדור לאחר ארוחה מלאה ודשנה, והשפעת הכדור מחזיקה מעמד רק למשך 4 שעות. ובכל מקרה עצם נטילת התרופה מגבירה רק את זרימת הדם לאיבר המין וגורמת לזקפה. אין התרופה מגבירה את החשק המיני ועל כן דבר זה מהווה גם כן חיסרון משמעותי. יש לציין שבכל מקרה, התרופה לא תשפיע ולא תממש ציפיות אלא רק בעת מגע וגירוי מיני פיזי.

הפתרון הטבעי

בשל החסרונות של הויאגרה, רבים הגברים המחפשים פתרונות טבעיים לשיפור חיי המין שלהם ולהגברת האון הגברי, החשק המיני וכמובן אפקטיביות בביצועים, וזקפה חזקה וממושכת לאורך כל זמן המשגל. לאורר הביקוש ההולך וגדל בתחום, החלו חברות יצרניות, לפתח מוצרים טבעיים ב-100% המהווים תחליף טבעי לויאגרה, ובטוחים לשימוש, ללא צורך במרשם רופא, ללא תופעות לוואי, ומשפיעות על הגבר לאורך זמן רב הרבה יותר מאשר הויאגרה.

החסרונות של ויאגרה
החסרונות של ויאגרה

אחד התכשירים המובילים בתחום ומעניקים לכם שיפור משמעותי ויעיל בחיי המין והתפקוד המיני הוא תכשיר יגואר און. יגואר און הינו תחליף ויאגרה איכותי, אשר מיוצר תחת התקנים המחמירים ביותר ובסביבת מעבדה נקייה, המוצר מיועד לשימוש רגעי ופועל בן רגע כפתרון לבעיות אין אונות, זקפה חלשה ואי סיפוק מיני. יגואר און מכיל נוסחה מנצחת וטבעית המשפיעה ישירות על רקמות הפין, וגורמת לו להתחזק ולהתעבות לקבל זקפה מקסימלית ואיכותית הנמשכת לאורך זמן המשגל. בעת המגע המיני, רמת הגירוי תגדל וכן ההורמון הגברי, אשר מסייע בקבלת זקפה חזקה וממושכת ולהנאה מאקט מיני מושלם.

אם גם אתם רוצים להחזיר לעצמכם שליטה מלאה על חיי המין שלכם? היכנסו לאתר הבית של יגואר און או התקשרו והזמינו את המוצר בעל הנוסחה המנצחת והמהפכנית, במחיר מבצע אטרקטיביים ומשלוחים דיסקרטיים לכל חלקי הארץ.

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח בוואצ'אפ
שיתוף ב twitter
שתף בטוויטר
שיתוף ב email
שתף במייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.